güç bilekte değil,yürektedir


                                 
Yeni Zelanda Savunma Gücü, son 60 yıldır gizli tutulan UFO belgelerini bugün açıkladı. Belgelerde yer alan birbirinden ilginç "uzaylılarla karşılaşma vakasında", ayak numarası 440 olan uzaylılar bile bulunuyor.
Gizliliği kaldırılan belgelerde, Tanımlamayan Uçan Cisim’lerin (UFO) ve onları kullanan Dünya dışı varlıkların neye benzediğine dair oldukça net ifadelerin yanı sıra, kulağa çılgınca gelen tanımlar var.

Belgelerde UFO’larla karşılaştıklarını anlatan insanlar arasında hava kuvvetlerine bağlı personel, yolcu uçağı pilotları ve uçaklarda bulunan yolcular bulunuyor. Hatta, bu kişilerin arasında dönemin Yeni Zelanda başbakanlarından biri de yer alıyor.

Savunma Gücü, yaklaşık iki bin sayfadan oluşan ve 1950’li yıllara kadar uzanan belgeleri 2050 yılına kadar açıklamayacaktı. Ancak bilgi özgürlüğü yasaları altında belgelerin gizliliği ortadan kalktı.

ÇİZİMLERDE NELER VAR

Görgü tanıklarının çizdirdiği uzaylı resimlerinden birisi, insana benzeyen, gümüş-metal görünümlü bir elbise giyen; geniş bir kemer ve başlık veya miğfer takan bir varlığı tasvir ediyor.

1955 yılında hükümete mektup gönderen bir görgü tanığı ise “çok sayıda” uçan daire gördüğünü belirtiyor. Görgü tanığı, “Ben ve yeğenim bir uçan dairenin yerden havalanmasına tanık olduk” ifadesini kullanıyor.

Belgelerdeki en detaylı bilgiler ise uçuşları esnasında gökyüzünde esrarengiz ışıklarlardan bahseden pilotlara ait. Pilotlar, haritalar, konumlandırma verileri ve çizimlerle gördükleri ışıkları belirtmeye çalışmış.

ÇÖZÜLEMEYEN SIR

Yeni Zelanda’nın en esrarengiz UFO hadiselerinden biri, Aralık 1978’de yaşandı. Bir kargo uçağındaki mürettebat, İzlanda’nın Güney Adası kıyılarındaki Kaikoura Adası’nın üzerinde çok sayıda parlak ışıkla karşılaştı.

Yaşanan olay, Yeni Zelanda Televizyonu çekim ekibi tarafından kaydedilen bulanık görüntülerle desteklendi. Ayrıca, radarlarda çok sayıda esrarengiz cisim tespit edildi ancak bu cisimler mürettebat tarafından gözlenmedi.

Belgeler, Kaikoura hadisesine, dönemin Başbakanı Robert Muldoon’un özel bir ilgi duyduğunu belirtiyor. Araştırmacılar, mürekkep balığı avlayan bir teknenin ışıklarını sorumlu tutsa da, olay hiçbir zaman aydınlatılamadı.

Bu olayı inceleyen UFO araştırmacısı Suzanne Hansen, “Bu kesinlikle açıklayamadığımız bir olay” dedi. Hansen, “Ne olduğunu bilmiyoruz anca bu kesinlikle tanımlanamayan veya geleneksel olmayan bir şey” yorumunda bulundu.

Belgeler, bazı görgü tanıkları ne kadar saçma iddialarla geliyor olsa da, yetkililerin her ihbarı dikkatle değerlendirdiğini gösterdi. Değerlendirilen iddiaların birçoğu, görülen cisimlerin “Venüs, meteor, hava balonu ve hatta Ay olduğu” gerekçesiyle göz ardı edilirken, bir tanesinde çok ilginç bir yorum bulunuyor:

“Çizimlerinize bakma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ederiz. Birçok teşekkür aldılar.”

               !BERMUDA!

!!!BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİNİN SIRRI ÇÖZÜLDÜ!!! ARKADAŞLAR BERMUDA ŞEYTAN ÜÇGENİ OKYANUSTA ÜÇGEN ŞEKLİNDE BİR BÖLGE.BU BÖLGEDEN GEÇEN GEMİLER UÇAKLAR DENİZİN DİBİNE GÖMÜLÜR.SON 60 YILDIR BİNLERCE UÇAK VE GEMİ SULARA GÖMÜLDÜ.İŞTE SONUNDA BUNUN NEDENİ ORTAYA ÇIKTI.ÜZERİNE FİLMLER YAZILAN BU OLAYIN NEDENİ DOĞAL GAZ.EVET OKYANUSUN DİBİNDEN ÇIKAN BU GAZ SOĞUK SU İLE KARŞILAŞINCA DONUYOR DAHA SONRA TEKRAR BUHARLAŞIYOR İŞTE TAM BU SIRADA OKYANUSTA BİR BOŞLUK OLUŞUYOR.BOŞLUK ORADAN GEÇEN GEMİLERİ İÇİNE ÇEKİYOR.TEKRAR BOŞLUK SU İLE KAPLANIYOR.:) :)

                                                  ((TÜRK BİLİM ADAMLARI))

BİLİM ADAMLARI YENİ BİR BULUŞLA KARŞIMIZA ÇIKIYOR.ARTIK TELEFONLARINIZ SİZİN HAREKETLERİNİZLE ŞARJ OLACAK.KALP PİLLERİ BİLE BU YÖNTEMLE ÇOK KOLAY BİR ŞEKİLDE ŞARJ EDİLEBİLECEK.SEVİNDİRİCİ BİR HABER DAHA BU BULUŞUN ALTINDA TÜRK BİLİM ADAMLARININ İMZASI VAR!

                                                           100 YILDIZLI OTEL

DUBAİ'DE BİR MUHTEŞEM OTEL DAHA.ADI ATLANTİS OLAN BU OTEL DUDAK UÇUKLATACAK FİYATI VE İHTİŞAMIYLA DİKKATİ ÇEKİYOR.OTELİN ŞAŞIRTICI BİRÇOK ÖZELLİĞİ VAR.BUNLARDAN BİRİSİ ODALARDA DUVARIN TAMAMININ AKVARYUM OLMASI.ODANIZDA DİNLENİRKEN 65 BİN DENİZ CANLISINI İZLİYORSUNUZ.AQUA PARKINDA DÖRT TARAFI AKVARYUM OLAN TÜNELDEN GEÇİYORSUNUZ.OTELİN KARA YOLU DENİZİN ÜZERİNDEN GEÇİYOR.YUNUSLARLA YÜZME İMKANI DA VAR.OTELİN BU MUHTEŞEM ÖZELLİKLERİNDEN SONRA İSTERSENİZ GECELİK NE KADAR OLDUĞUNDAN BAHSEDEYİM TAMI TAMINA30BİNYTL


                              !! PAYLAŞIM !!

 EVET ARKADAŞLAR BURADA SİZİNLE YEPYENİ VE İLGİNİZİ ÇEKECEK HABERLERİ PAYLAŞACAĞIM.BURADA DÜNYADA OLAN BİTENİ HABERLER BÖLÜMÜNE TIKLAYARAK ÖĞRENEBİLECEKSİNİZ!