güç bilekte değil,yürektedir


                       (((GÜNLÜĞÜM)))

    15.10.2011

Bu asrın insanı olamamak çok zor bir durum. Ya da senin gibi düşünenleri bulamamak...Bu gün benim için zor geçti. Açıklaması güç.Tutunduğum düşlerimden vazgeçmenin eşiğine geldim.Bazı şeylere katlanmak tekrar güçleşmeye başladı.Hayat benim için bir anda kolaylaşmaya başlamışken tekrar başa dönme olasılığı beni korkutuyor.Sanırım başa dönmeye başladım.Yoruldum.Ara veremem.Eğer vazgeçersem geri dönüşü yok.Pişman olmak istemiyorum.Anlaşılmak istiyorum.Kendimi anlatamadan bu pek mümkünmüş gibi gözükmüyor.

                ANLAŞILABİLMEK DİLEĞİYLE                                        AYBAYK                                                                                                          

 

 

 

15.09.2011

 

   Kendimi mutlu hissettiğim günlerden birini yaşıyorum.İyiyim.Evet, herkes kadar kafam karışık  bugün ama; fazla değil.Sanırım başa çıkabilirim.Bu hayat mücadelesini kazanabilirim.Umudumu yitirmezsem.İdealler gerçekleştirilmek için varlar.Bunlar yüksek idealler ise güçleşir,imkansızlaşmaz.

       HAYAT MÜCADELENİZDE BAŞARILAR DİLERİM.

                                                                                           AYBAYK

19.04.2012

   İnsanlara bazen haketmediği kadar çok değer veriyorsunuz ve onları gözünüzde mükemmelleştiriyorsunuz.Bu durum sizin boşluğa düşmenizi ve hayal kırıklığına uğramanıza neden oluyor.Bugün buna benzer bir durum yaşadım.Yapmanız gereken şey insanlardan çok fazla şey beklememeniz ve onların sizden üstün olduğu fikrinden vazgeçmeniz.

                                                                         AYBAYK